İletişim

7/24 Destek Hattı 0553 605 7158

Sende Dijital Dünyada Yerini Al !

1
Size Uygun Paketi Seçin
2
Yaptırmak İstediğiniz Sayfa İçin Yapılacakları Çıkarın
3
İletişime Geçerek En Uygun Fiyat En İyi Tasarım İle Projeyi Hayata Geçirelim.

Our address

Esentepe mah. Büyükdere Cad.
No:100 K:6
Şişli/İstanbul
Tel:0553 605 7158
Eposta:info@dnsbilisim.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

 
1Web Hosting Nedir?
Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır.
2Hosting Fiyatı Nasıl Belirleniyor?
Web Hosting fiyatları piyasa koşullarına, kullanım ortalamaları ve maliyetlere göre belirleniyor. Şirketimiz sürekli otomasyona ve altyapımıza yatırım yaparak maliyetleri düşürmeye en düşük fiyata hosting hizmeti vermeye çalışmaktadır.
3Sunucu İnternet Hızı Nasıl?
Sunucularımıza anlık 1gbit fiber internet hat ile yavaşlama problemi yaşamayacaksınız.
4Hosting Aldıktan Sonra Ne Zaman Aktifleştilir?
Hosting çözümlerimiz, siparişinizi takiben, anında aktive edilerek kullanımınıza hazır duruma getirilmektedir.
5Ek Ücret Ödermiyim?
ilk yıl ödediğiniz ücret haricinde 1 yıl ücret ödemezsiniz. 1 yıl sonunda 1 yıl yada istediğiniz yıl kadar yenileme ücreti ödersiniz.
6Başka Firmadan Hizmet Alıyorum. Taşıma Yapabilir Miyiz?
Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel'den > Cpanel'e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.
7Hostingde Hangi Yazılımlar Çalışır?
Hosting hizmetimiz mevcut olan açık kaynak veya kapalı kaynak kodlu (ioncube, zend ve sourceguard vb) lisanslı neredeyse tümüyle uyumludur. Önde gelen script ve web tabanlı yazılımlara örnek vermek gerecek olursa Linux için; WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, CodeInteger, PHP framework ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı tüm scriptler Windows için; MySQL, SQL Server 2012, SQL Server 2014, SQL Server 2016, Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.6 ve MVC desteği mevcuttur.
8Yedekleme Yapıyormusunuz?
Haftalık olarak yedekleme yapılmaktadır.
9Güvenlik Önlemleri Nelerdir?
Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veritabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Sende Dijital Dünyada Yerini Al !!