Wordpress Web Tasarım

Süpriz Ekstra Bir Ödeme Yok. 

WordPress web tasarım paketlerimiz, piyasada bulunan en uygun ve web tasarım paketleridir. Paketinizi belirleyin bize ulaşın ve size en hızlı hizmeti verelim. Sizlere kurumsal, ürün tanıtımı, blog sitesi ve portföy sitesi gibi alanlarla en hızlı hizmeti veriyoruz.

Süreç Nasıl Olacak?

Farklı firmada olan Web Sitelerinizin Domain ve Hosting bilgilerini sizlerden alarak ücretsiz olarak kendi sunucularımıza taşıma işlemini yapıyoruz. Başka yerde yayında olan sitenizi bir problem veya kapanma olmadan kendi sunucularımızda çalıştırabiliyoruz.
Yeni web sitesi yaptırırken sizlerden ekstra bir ücret almadan 1 yıllık domain ve hosting paketi ücretini biz ödüyoruz. Eğer sizlerin başka yerde domain ve hosting hizmeti varsa o sunucularıda kullanabiliyoruz. Fakat bir çok firmanın 1 core cpu ve 512mb ram verdiği için siteleriniz çok yavaş açılıyor. Bir çok firma hosting paketlerinde SSL sertifikası vermediği için Ekstra Ücret ödüyorsunuz.
Domain ismine karar verdikten sonra sizinle beraber siteyi tasarlamaya başlıyoruz. Siteyi kağıt üzerinde tasarladıktan sonra web tarafında istenilen şekilde tasarımlar yapılıyor ve içerik girişleri yapılıyor.
Web sitesi ve paketlere göre istediğiniz hizmetleri tamamladıktan sonra paketlerde belirtilen teknik destek süreleri içinde size destek oluyoruz.
7/24 Ulaşabileceğiniz Whatsapp ve telefon numarasıyla bize ulaşabilirsiniz. Sunucularımız istanbul'un en iyi verimerkezi olan Comnet veri merkezinde barındırılmaktadır. Güvenlik olarak hacklenme veya kapanma durumu olmayacaktır.

Sende Dijital Dünyada Yerini Al!


PHP Version 5.6,7.0,7.1,7.2,7.3,7.4,8.0,8.1,8.2 Zend Optimizer – ionCube 12+ PHP Loader – Mod_Rewrite Desteği – XML Desteği – Hotlink Koruma Desteği Email yönlendirme – GD Desteği – PHP eAccelerator – Json Desteği
Antivirüs Korum- LiteSpeed + LS Cache – Cloudlinux   Softaculous – Imunify360 Antivirüs

Size Bir Telefon Kadar Yakınız!